• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Home Taneční škola
Tanec je pohyb, harmonie a vášeň PDF Tisk Email

Možná si to neuvědomujete, ale tanec má každá žena v sobě. Nicméně to, že dispozici k tanci máme vrozenou, nás nemusí přimět tančit... ijeme v době, která nám všemožně usnadňuje život a tak potřeba pohybu je o to důležitější.

Tanec může hrát ve zlepšení kondice a tvarování postavy poměrně zásadní roli. Nepomáhá jen při formování těla, shazování nadbytečných kil ale udržuje v aktivitě i mozek. Pohyb na hudbu je vrozená, přirozená reakce. Existuje někdo, kdo nepocítil vzrušení nebo mu nenaskočila "husí kůže", když zaslechl krásnou, chytlavou melodii? Přirozená radost z tance se ještě znásobí, kdy naše tělo reaguje na hudbu v harmonii.

 

Naše kurzy jsou zaměřeny nejen na tvarování postavy ale na tanec jako takový už od začátečnic. Mým cílem je probudit ve vás ladnou ženu, tanečnici, která je spokojená sama se sebou a cítí se ve svém těle dobře. V hodinách se nabijete novou energií a dobrou náladou. Lekce se vyznačují velkou pestrostí - rychlé a energické tempo je prokládáno pomalejším, což dává příležitost nejen si zařádit ale i provlnit celé tělo, vychutnat si smyslnost jednotlivých pohybů. Výuka je navržená tak, aby byla pochopitelná každé ženě a zároveň aby byla radostí z pohybu i zábavou. Neplatí zde žádné věkové ani váhové limity. Navíc, v mé profesi, je nutná znalost anatomie a fyziologie lidského těla, proto vás nenechám si ublížit.

Orientální tanec není nic nemravného, je naopak velmi užitečný, zdravý a navýsost ženský. První radost přichází s jednoduchými figurami a kroky, kdy máte pocit, že se vznášíte po místnosti. Nepřijde to hned, ale jak se budou vaše dovednosti zlepšovat, otevře se vám svět, který jste si předtím možná nedovedly ani představit... Vyplatí se překonat začátky, kdy netrénované tělo trošku protestuje a já vám s tím ráda pomohu.

Rozpis kurzů všech pokročilostí najdete na titulní straně - kurzy

 


Joomla inotur picma