• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Home Taneční škola Co se u nás naučíte
Pro koho jsou kurzy určeny PDF Tisk Email

Naše kurzy orientálního tance jsou určeny dospělým ženám. Jsou určeny ženám, které rády tančí, tato aktivita jim vyhovuje a kromě toho touží probudit svou ženskost, krásu, sebevědomí, naučit se mít rády své vlastní tělo a to vše propojit s krásou orientálního tance. Přitom se dobře bavit, uvolnit a relaxovat ve společnosti dalších skvělých žen.

 

Kurzy jsou rozděleny dle pokročilosti na kategorie: začátečnice, mírně pokročilé, středně pokročilé, pokročilé a super pokročilé.

 

 

Pokud máte zdravotní problémy, doporučuji nejdříve konzultovat vhodnost právě pro vás.

 

Ve všech kurzech se zaměřujeme na krásné držení těla a elegantní provedení prvků. Připomínáme si, co to vlastně obnáší, ženou být a jak to souvisí s orientálním tancem. Snažíme se rozvinout své "charizma", učíme se mít rády své tělo, protože to je velmi důležité, aby nám správně fungovalo, abychom nebyly nemocné a hlavně abychom byly spokojené.

 

V začátečnických kurzech se seznamujeme s taneční chůzí, správným držením těla, postavením paží a základními prvky. Vše probíhá v pomalejším, později mírně rychlém tempu. Některé kurzy pro začátečnice připravuji přímo pro ty z vás, které trpíte bolestmi zad nebo vám nevyhovuje rychlejší tempo a také pokud jste těhotná. Vše záleží na domluvě. Když zvládneme prvky po technické stránce, čekají nás jednoduché kombinace a taneční kroky v jednoduchých choreografiích.

 

V mírně - středně pokročilých přidáváme další prvky, další kroky,  pohyb v prostoru, pilujeme a vylepšujeme to, co už umíme a učíme se jednotlivé prvky propojit tak, aby výsledkem byl tanec a nejen cvičení prvků.

 

Ve středně pokročilých přidáváme těžší prvky, kroky, kombinace, práce paží a koncentrujeme se na jednotlivé typy tanců, seznamujeme se se základními rytmy, začínáme tančit s předměty (závoj, vějíř, svíčky či jiné). A pro zpestření přidáváme další druhy tanců.

 

V pokročilých se zaměřujeme na výraz, vlastní styl, pokročilé prvky, zapojujeme svaly, přidáváme pokročilé taneční kombinace, prostě "dril ".

 

V super pokročilých - Contemporary jsem se rozhodla inovovat a připravila jsem spoustu překvapení! Přijďte se bavit! Je určen tanečnicím, které mají s tancem zkušenost minimálně 1 rok a vyhovuje jim větší fyzická zátěž a rozsah pohybu. Nechtějí se již tolik učit, ale chtějí si zatančit, protáhnout se, uvolnit a užít si hodinu. Jsem přesvědčena, že tento kurz bude příjemným zpestřením především pro mé věrné klientky a velmi se na tyto hodiny těším.

 

Kurzy plné energie, pohody, inspirace a porozumění.

 

Všude se naučíte základy břišního tance, u mně i dobře.

 

Všude můžete cvičit, u mně se tančí!

 


Joomla inotur picma